ABY STE MOHLI ŽIŤ NAPLNO, POMÔŽEM VÁM ZBAVIŤ SA BOLESTI A PROBLÉMOV.

Máte bolesti chrbtice, migrény, stuhnuté svaly z celodennej práce za počítačom či športu? Príďte načerpať nové sily a zregenerovať do nášho masážneho salónu pod vedením profesionála s dlhoročnou praxou.
bankovanie chrbta plastovimy bankami

Bankovanie

INDIKÁCIE: Využíva sa predovšetkým na znižovanie bolesti a liečenie svalových spaziem, uvoľňuje stuhnuté svaly chrbta, nôh a ramien. Znižovanie zápalového stavu pacienta pri pooperačných stavoch, zápale šliach a kĺbov. Bankovanie  dôkladne detoxikuje celý organizmus.
KONTRAINDIKÁCIE: Bankovanie nie je vhodné ak máte poranenia kože či infekčné kožné ochorenia, horúčku, chrípku a iné vírusové ochorenia či trpíte hemofíliou, krehkými cievami, kŕčovými žilami, kŕčmi, tehotné ženy, ženy so silnou menštruáciou, leukemici, srdcovo-cievne ochorenie,pri extrémne  zvýšenom krvnom tlaku a pri ťažkých ochoreniach pečene.

30 minút: 20 €

Klasická masáž chrbta

Klasická masáž

INDIKÁCIE: je vhodná pre ľudí ktorý trpia artrózou, rekonvalescencia po chorobe alebo úrazoch, stvrdnutie svalu, atrofia svalu, stuhnutie kĺbov, chronické zápaly kĺbov, bolesti v oblasti chrbtice, bolesti kĺbov,chronická zápcha, svalové napätie, ochabnuté svalstvo,nesprávne držanie tela, po náročný telesných výkonoch,stres, poruchy spánku, bolesti hlavy a migréna, nervozita, depresie, zotavovanie sa po nehode alebo zranení.
KONTRAINDIKÁCIE: Nie je vhodná ak máte horúčku, akútne zápaly v tele, vnútorné zranenia, vnútorné krvácanie, natrhnutý a roztrhnutý sval, roztrhnutá šľacha, akútny príznak neurologickej poruchy, náhle zhoršenie zdravotného stavu, akútne zápaly žíl, trombóza, embólia, otvorené rany, luxácie kĺbov, zlomeniny, kožné zápalové ochorenie spôsobené baktériami, herpes zoster (pásový opar), kožné vyrážky pri infekčných ochoreniach.

30 minút: 20€ | 60 minút: 35€ | 90 minút: 50€ | 120 minút: 65€

reflexná masáž šíje

Reflexná masáž

INDIKÁCIE: Je vhodná pri bolestiach z krčnej chrbtice, plecových kĺbov, pri iných funkčných bolestiach, pri migrenóznych bolestiach hlavy, pri neurocirkulačnej slabosti a pri vazoneurózach. Taktiež zlepšuje funkcie vnútorných orgánov, hormonálne funkcie, funkcie nervových buniek a prekrvenie rúk a nôh. Okrem lokálnych pocitov môže u pacienta vyvolať i vzdialené pocity a reakcie, napríklad búšenie srdca, potenie a pocit náhlej únavy. 
KONTRAINDIKÁCIE: Vysoká horúčka, akútne zápaly srdcovo-cievnej sústavy a lymfatickej sústavy, aneuryzma, transplantácia orgánu, cudzie teleso v tele v blízkosti životne dôležitom orgáne, melanóm.

30 minút: 20€

lymfodrenáž chrbta

Lymfodrenáž

INDIKÁCIE: Poúrazové a pooperačné opuchy, reumatické ochorenia, lymfatický edém, lymfatický edém po odstránení lymfatických uzlín, lipedém, lipo-lymfatický edém, flebo-lipo-lymfatický edém, lymfatická encefalitída.
KONTRAINDIKÁCIE: Akútne zápaly spôsobené patogénnymi baktériami, vírusmi alebo plesňami, kardiálny edém, akútna trombóza.

60 minút: 40€

Benefity u nás

Darčekové poukazy

Obdarujte masážou aj svojich najbližších! Máme pre Vás pripravené darčekové poukazy na akúkoľvek masáž z našej ponuky. Stačí k nám prísť a vybrať si.

Permanentky

Za vernosť Vás odmeníme! Máme pripravené rôzne druhy permanentiek, vďaka ktorým sa bude Vaša peňaženka tešiť rovnako ako vy.

Firemné masáže

Každý, kto sedí za pracovným stolom celý deň, spoznáva bolesti tela. Či už ide o stres z roboty alebo fyzický problém, ponúkame Vám riešenie ako tieto problémy vyriešiť priamo na pracovisku. Pre viac informácii nás kontaktuje e-mailom.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – SOBOTA – na objednávku (10:00 – 20:00)
NEDEĽA – zatvorené

KONTAKT

Ul. Republiky 19
Sad na Studničkách
010 01 Žilina

KDE NÁS NÁJDETE

STÁLE ROZMÝŠĽATE?